Sekretariāts izbeidza darbību 2015.gada 31.decembrī. Mājaslapas saturs vairs netiek atjaunots.

Jaunumu RSS

ES2015 on Flickr

ES2015 on Twitter

ES2015 on Linkedin

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts

Jaunumi

Prezidentūras sekretariāts beidz savu darbu

30.12.2015.

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts darbojās no 2012.gada 1.februāra līdz 2015.gada 31.decembrim. Tā mērķis bija nodrošināt savlaicīgu un kvalitatīvu Latvijas sagatavošanos prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē 2015.gada pirmajā pusgadā un atbilstoši kompetencei koordinēt darbu prezidentūras laikā.

Šajā mājaslapā variet iepazīties ar Latvijas prezidentūras ES Padomē sagatavošanu un tās rezultātiem. Vairāk par Latvijas prezidentūru var uzzināt www.eu2015.lv.

Papildu informācija par sekretariāta darbu 2015.gadā šeit (.pdf).

Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāta kolektīvs ar ministru prezidenti Laimdotu Straujumu un ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču

Filma par Rīgas Centrāltirgu sasniedz Āzijas skatītājus

23.12.2015.

Filma "Rīgas Centrāltirgus", kas tapusi TV ciklā "Food Markets: In the Belly of the City" ar Latvijas prezidentūras atbalstu un sniedz ieskatu unikālajā Rīgas Centrāltirgus ansamblī, iepazīstinot ar Latvijas virtuvei tipiskiem produktiem, ir sasniegusi plašu televīzijas skatītāju loku Eiropā un Āzijā.

Lasīt tālāk ...

Nodod Latvijas prezidentūras ES Padomē pieredzi Nīderlandes kolēģiem

22.12.2015.

Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāta direktore Kristīne Pommere  un Nīderlandes vēstnieks Latvijā V.E. Pīters Jans Langenbergs (Pieter Jan Langenberg) Foto: @ES2015.LVOtrdien, 22.decembrī, Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāta direktore Kristīne Pommere simboliski nodeva Latvijas prezidentūras pieredzi nākamās prezidentūras ES Padomē pārstāvim, Nīderlandes vēstniekam Latvijā Pīteram Janam Langenbergam (Pieter Jan Langenberg).

Lasīt tālāk ...

Dalīsies prezidentūras organizēšanas pieredzē ar Slovākijas un Bulgārijas kolēģiem

09.12.2015.

Lai izzinātu Latvijas pieredzi prezidentūras parlamentāro pasākumu sagatavošanā un rīkošanā, šonedēļ un nākamnedēļ Latvijā viesosies Slovākijas parlamenta un Bulgārijas Nacionālās asamblejas administrācijas darbinieki. Slovākijai prezidentūra Eiropas Savienības Padomē būs nākamā gada otrajā pusē, bet Bulgārijai – 2018.gada otrajā pusē.

Lasīt tālāk ...

Apkopoti rezultāti nevalstisko organizāciju realizētajiem prezidentūras projektiem

27.11.2015.

Projekta „Globālā izglītība - iesaistei, izaugsmei, ilgtspējai'' noslēguma pasākuma dalībnieki. Foto: Izglītības attīstības centrsLai veicinātu pilsoniskās sabiedrības līdzdalību Latvijas prezidentūras norisē, Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāts sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu rīkoja atklātu projektu konkursu nevalstiskajām organizācijām pasākumu rīkošanai, kas sniedza ieguldījumu Latvijas prezidentūras ES Padomē programmas mērķu īstenošanā un saturiski atbilda prezidentūras prioritārajiem darba virzieniem.

Lasīt tālāk ...

EU2015.LV

Ārlietu ministrija