Sekretariāts izbeidza darbību 2015.gada 31.decembrī. Mājaslapas saturs vairs netiek atjaunots.

Jaunumu RSS

ES2015 on Flickr

ES2015 on Twitter

ES2015 on Linkedin

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts

Jaunumi

Dalīsies prezidentūras organizēšanas pieredzē ar Slovākijas un Bulgārijas kolēģiem

09/12/2015

Lai izzinātu Latvijas pieredzi prezidentūras parlamentāro pasākumu sagatavošanā un rīkošanā, šonedēļ un nākamnedēļ Latvijā viesosies Slovākijas parlamenta un Bulgārijas Nacionālās asamblejas administrācijas darbinieki. Slovākijai prezidentūra Eiropas Savienības Padomē būs nākamā gada otrajā pusē, bet Bulgārijai – 2018.gada otrajā pusē.

Slovākijas parlamenta darbinieki uzturēsies Rīgā no 10. līdz 12.decembrim, savukārt Bulgārijas – no 14. līdz 16.decembrim.

Vizītes laikā Slovākijas un Bulgārijas kolēģi tiksies galvenokārt ar Saeimas kolēģiem un iepazīsies ar Saeimas uzkrāto pieredzi, prezidentūras laikā organizējot parlamentāros pasākumus, konferences un augsta līmeņa amatpersonu vizītes, ar tehniskiem jautājumiem par prezidentūras sagatavošanas procesu, kā arī ar tulku, publicitātes un mediju darba organizēšanu. Taču tāpat notiks tikšanās ar Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāta pārstāvjiem, kā arī plānota Nacionālās bibliotēkas apskate.

Prezidentūras laikā šī gada pirmajā pusē Rīgā uz parlamentārajām konferencēm ieradās ap tūkstoš parlamentāriešu no visas Eiropas. Kopumā Saeima prezidentūras laikā rīkoja sešus pasākumus – piecus Rīgā un vienu Briselē sadarbībā ar Eiropas Parlamentu.

Informāciju sniedza:
Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja
Preses dienests
Tālr.: +371 67087218
Mob. tālr.: +371 261 36160
E-pasts: prese@saeima.lv

Drukāt

EU2015.LV

Ārlietu ministrija